Toernooien VBD in Mei 🔵⚪️ ⚽️🏆

In de maand mei organiseert onze club 2 toernooien. Een internationaal toernooi op 7 & 8 mei voor de leeftijden U10 & U11. Het tweede is een lokaal toernooi tussen de ploegen van de streek voor de leeftijden U6 tot en met U9 & U12, dit toernooi valt een week later op 14 & 15 mei.

Internationaal Belisol Toernooi

Op 7 en 8 mei 2022 organiseren we voor de 2de keer ons Belisol Tournament voor de leeftijdscategorieën U10 en U11. Volgende teams zullen alvast aanwezig zijn: AA Gent, Club Brugge, Standard de Liège, RSCA, OHL, Sporting Charleroi, Beerschot, Zulte Waregem, Kv Oostende, STVV, Moeskroen, Mechelen, Roda JC, LOSC (Lille), FC Una Strassen (Lu) & Sparta Blik (DE). Het toernooi vindt plaats in ons complex Vogelenzang.

🏟 Dworpsestraat 147 – 1651 Lot

Kom gerust eens kijken naar dit internationaal niveau. Supporter onze ploeg naar de overwinning!

Toernooi 14 & 15 Mei

Het traditioneel VBD-toernooi gaat door op 14 & 15 mei. Een week later dan het internationaal toernooi. Op dit toernooi zullen de leeftijden U6/U7/U8/U9/U12 van lokale clubs strijden voor de beker. Het toernooi vindt plaats op ons complex Vogelenzang

🏟 Dworpsestraat 147 – 1651 Lot