Overlijden vernomen van Luc Swaelens.

Verbroedering Beersel Drogenbos heeft met pijn in het hart het overlijden vernomen van Luc Swaelens.

Luc, die afkomstig was uit Sint-Genesius-Rode en in Halle woonde, verbond vier seizoenen geleden zijn sportief lot aan onze club. Dit deed hij in het gezelschap van zijn goede vriend Berre Beeckman, met wie hij de overstap maakte van KFC La Rhodienne. Voordien was hij ook als bestuurslid actief bij KSK Halle en SK Pepingen-Halle. Niet alleen in Halle en Rode, maar ook bij ons was hij een graag geziene figuur: iemand die zelden op de voorgrond trad maar wiens inbreng altijd fel werd gewaardeerd Luc wond er geen doekjes om, zei altijd waar het op stond en reikte op elk moment een helpende hand uit. Dat ons eerste elftal als uithangbord van VBD al een tijdje hoge ambities mag koesteren, is mede aan hem te danken.

Luc was reeds een tijdje ernstig ziek, maar bleef kranig vechten tot hij afgelopen dinsdag zijn ongelijke strijd moest opgeven.

Het heengaan van ‘Krol’ (zo was hij bekend in onze regio en ver daarbuiten) laat niet alleen in voetbalmiddens een grote leemte na.

Vanuit Verbroedering Beersel Drogenbos wensen we de familie en vrienden van Luc veel sterkte toe in deze moeilijke dagen.

RIP Luc Swaelens (27/6/1962 – 19/9/2023).